Radoslav Antalyaspor'da

Antalyaspor, Ankaraspor'dan Radoslav Batak ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Antalyaspor Kulübü'nde düzenlenen imza törenine, Antalyaspor İkinci Başkanı Ali Yılmaz, Basın Sözcüsü Tahir Görgülü ile Radoslav Batak katıldı.

Ali Yılmaz, iki gün önce seçilen yönetimin ilk transferi Batak ile yaptığını belirterek, Sırp futbolcunun takıma katkı sağlayacağına inandıklarını kaydetti.

Tahir Görgülü de, Batak ile Antalyaspor'un beşinci dış transferini gerçekleştirdiğine dikkati çekerek, transferlerin süreceğini bildirdi. Görgülü, ''Antalya turizmin başkentidir. Batak'ın transferi ile Sırbistan'dan Antalya'ya gelecek turist sayısının artmasını umut ediyoruz'' dedi.

Antalyaspor ile bir yıllığına anlaşan Radoslav Batak, kırmızı beyazlı kulübe geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

''İnşallah bu yıl sakatlık yaşanmaz ve güzel bir yıl geçiririm'' diyen Batak, Türkiye'de birkaç kulübün kendisini istediğini, ancak hem Mehmet Özdilek'i hem de Antalya şehrini tercih ederek Antalyaspor'a geldiğini belirtti. Batak, ''Antalyaspor güzel futbol oynuyor. Bu oyuna katkı sağlamak istiyorum'' diye konuştu.

RADOSLAV BATAK KİMDİR?

Stoper mevkisinde oynayan Batak, 2007 yılında Karadağ Milli Takım formasını giydi. 2010 Dünya Şampiyonası eleme grubu maçları dahil, milli takımın formasını 13 kez giyen Batak, daha önce 3 sezon Dinamo Moskova, 4 sezon Vojvodina takımlarında top oynadı. Son 4 yıldır Ankaraspor'da

BİZE ULAŞIN