İşte Fener'in yeni formaları

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2009-2010 sezonunda giyeceği yeni Adidas formaları, düzenlenen defile ile basına tanıtıldı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen defileye çok sayıda davetli katıldı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı şeref tribünü önüne kurulan podyumda Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar ve Fenerium tarafından hazırlanan kamp ve antrenman malzemelerinden oluşan A Takım Koleksiyonu ile Fenerium Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nun da tanıtımı yapıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...Geceye, Başkan Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik kadroro ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Fenerium'dan sorumlu yönetici Asbaşkan Abdullah Kiğılı, "2009-2010 Fenerium Sonbahar-Kış koleksiyonunun ve formalarımızın tanıtımında çok beğeneceğiniz 3 forma sunacağız. Bu formaların camiamıza şampiyonluklar yaşatmasını diliyorum. Geçtiğimiz aylarda yapılan yönetim kurulu görev dağılımında Fenerium A.Ş'den sorumlu üye olarak yeni görevime başlamış bulunuyorum. Sponsorlarımız adidas, Avea, Türk Telekom ve Ülker'e teşekkür ediyorum" dedi.

BEŞİKTAŞLI MANKENLER PODYUMDA!


Şaman Dans Grubu'nun gösterisinin ardından mankenler Fenerium ürünlerini davetlilere tanıttı. Fenerbahçe ürünlerini tanıtan mankenlerin geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Futbol Takımı'nın formalarını tanıtan mankenler olması dikkat çekti.

Bu arada podyuma çıkan oyuncular arasında yeni transferler Dos Santos ve Oliveria'da yer aldı. Oyuncular ilk önce sahneye klasik sarı-lacivert çubuklu forma ile çıktılar. Ardından sarı-beyaz çubuklu ''Kuruluş 2009 Forma''sını giyen diğer futbbolcular podyuma çıkarak davetlilerden büyük alkış aldı. Son olarak podyuma çıkan Fenerbahçeli oyuncular bu kez özel olarak hazırlanan ''Arma 2009 Forma'' isimli kolleksiyonu tanıttılar. Fenerbahçe armasnın düz lacivert kumaş üzerine işlenen, forma büyük beğeni kazandı.

Yeni sezona ait Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, tüm Fenerium mağazaları ve adidas satış noktalarında 23 Temmuz 2009 Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak.

BİZE ULAŞIN