10 numara şart!

Beşiktaş'ta başkan Demirören ile Denizli önceki akşam kampta bir durum değerlendirmesi yaptı Denizli başkana, "Delgado'nun işini bir an önce çözün. Yeni bir yabancıyı takımda istiyorum" dedi

Beşiktaş'ta ameliyat olan ve 6 aydan önce sahalara dönmesi beklenmeyen Delgado krizi büyümeye devam ederken, başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli önceki gece geniş bir değerlendirme toplantısı yaptı. Mustafa Denizli bu toplantıda başkana bugüne kadar yapılan transferler için teşekkür ederken, "Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için orta sahaya Delgado'nun yerine mutlaka bir yabancı oyuncu almalıyız" dedi. Başkanın da bunun üzerine Beşiktaş Teknik Direktörüne, "İstediğiniz transferi yapacağız" sözünü verdiği öğrenildi."İSMİNİ SİZE AÇIKLAMAM"
Bu arada Mustafa Denizli dün transfer çalışmaları ile ilgili olarak yarına (bugün) kadar önemli gelişmelerin olabileceğini ifade etti. Tecrübeli teknik direktör çalışma öncesi basın mensuplarına şöyle konuştu: "Beşiktaş'ın yabancı transferinde özel bir konumu var. Bu özel konumu aşamadan yani yabancı kontejanı ile ilgili sorunu çözemeden transfer yapamayız. Transferini istediğim oyuncunun ismini açıklamam bir anlam ifade etmez. Önce özel durumumuzu ortadan kaldırmamız gerekiyor. Sonra o ismi alırız."

BİZE ULAŞIN