Dev takas tamam!

İspanya'nın son şampiyonu Barcelona ile İtalya'nın son şampiyonu Inter arasında olması beklenen ve yılın takası olarak nitelendirilen ''Ibrahimovic-Eto'o'' takası gerçekleşmek üzere.

İspanyol ekibi Barcelona resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, İsveçli golcü futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in pazartesi günü Barcelona'da sağlık kontrolünden geçeceğini duyurdu.

Inter'in Barcelona'nın yapmış olduğu Ibrahimovic'e karşılık, Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, bir miktar para ve Aleksandr Hleb'in kiralık olarak verilmesi teklifini kabul ettiği ve Pazartesi günü İsveçli golcünün Barcelona'da sağlık kontrolüne girdiği saatlerde, Eto'o ile Belaruslu orta saha oyuncusu Hleb'in de Milano'da sağlık kontrolüne gireceği belirtildi.

Bu arada, Inter'in Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho, Inter taraftarının Ibrahimovic gidiyor diye çok fazla üzülmeyeceğini ifade ederek, ''Ibrahimovic, benim ve Inter'in istediği her şeyi verdi. Onun gidişine taraftarlarımız üzülmüyor aksine heyecanla Eto'o'nun takıma dahil olmasını bekliyorlar'' diye konuştu.
BİZE ULAŞIN