Daum'a teşekkür ederim

Fenerbahçe'nin yeni transferi Andre Dos Santos, yeni formasıyla çıktığı ilk maçta gol atmanın sevincini yaşarken, tek bir antrenmana çıkmasına rağmen, kendisine güvenerek ilk 11'de şans veren Daum'a teşekkür etti.

FB TV'ye açıklamalar yapan Dos Santos, "Mutluyum şu anda. Gerek geldiğimden beri taraftarımızın gösterdiği ilgiden, gerekse Boluspor maçında ortaya çıkardığımız takım oyunundan ve bireysel oyunumdan dolayı mutluyum. Performansım daha da artacak.Taraftarlarımıza, bana yakın ilgi gösteren takım arkadaşlarıma ve hocamıza teşekkür ediyorum. Bir tek antrenmana çıkmama rağmen bana güvendi ve ilk on birde görev verdi. Umarım böyle devam eder.'' dedi.

Brezilyalı yıldız oyuncu, ilk maçında attığı golden dolayı mutlu olduğunu da belirterek, ''Aslında oyun karakterimde sert şutlarla gol atan bir oyuncu değilim. Daha çok plaseyle gol atarım. Umarım önümüzdeki zamanlarda daha fazla gol atar ve taraftarlarımızı mutlu ederim. Attığım golde top ayağıma geldi, düşünecek vaktim de vardı ve gol yaptım. Roberto'yla oynamak büyük mutluluk ve gurur. Onunla oynamadan önce, maçtan önce yapmamız gerekenler konusunda konuştuk. Dünya tarafından kabul görmüş, gelmiş geçmiş en iyi sol beklerden biri. Onunla biraz konuştuktan sonra saha içerisinde olaylar çok iyi gerçekleşiyor. Umarım onunla ve diğer takım arkadaşlarımla iyi şeyler yaparım." diye konuştu.

BİZE ULAŞIN