Deco'yu alayım hocam

G.Saray'ın anlaştığı Deco için devreye giren Beşiktaş'ta başkan Demirören, Denizli'ye yukarıdaki sözleri söyledi. Başkan "Tamam" yanıtını alınca, kongre üyesi işadamı Mansimov'dan yardım istedi

Beşiktaş, Galatasaray'ın her konuda anlaştığı ve resmi açıklama için son pürüzleri çözmeye çalıştığı Deco'yu listesine aldı. Başkan Yıldırım Demirören, Sosa transferi olmayınca Mustafa Denizli'ye "Hocam Deco'yu ister misin?" dedi. Mustafa Denizli'nin yanıtı "Kim istemez başkan" olunca düğmeye basıldı. Beşiktaş Başkanı Demirören dün direk Chelsea'nın patronu Roman Abramovich ile temasa geçerek Brezilya asıllı Deco'yu kiralamak için teklifte bulundu.

BAŞKAN İNGİLTERE YOLCUSU
Demirören, Galatasaray'ın Deco transferini engellemek için de ünlü Azeri işadamı ve Beşiktaş Kongre üyesi Mansimov'u Abramovich ile görüşmesi için de devreye soktu. Bu transferde Beşiktaş'ın kiralama bedeli olarak Chelsea'ye 2 milyon Pound futbolcuya ise 1 yıl karşılığında 3 milyon Pound gibi bir rakamı gözden çıkardığı öğrenildi. Başkanın yarın İngiltere'ye geçerek Deco'nun işini bitireceği kaydedildi.
BİZE ULAŞIN