Beş yaşında

Dört dev sponsor Garanti Koza, ENKA, Türk Telekom ve Spor Toto'nun katkılarıyla gerçekleşen İstanbul Cup'ın 5. yılının açılışı dün törenle yapıldı

Garanti Koza kuruculuğunda, ENKA, Türk Telekom ve Spor Toto ana sponsorluğunda yapılan Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2009'un resmi açılış töreni İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde yapıldı. Uluslararası Organizasyonlar Baş Koordinatörü Mehmet Atalay, Tenis Federasyonu Başkanı Mesut Polat, İstanbul Cup Genel Müdürü Coşkun Erginer, turnuvanın yıldızları Vera Zvonareva ve Patty Schnyder de törene katıldı. Konuşmasında İstanbul Cup'ın önemini vurgulayan Atalay, 5 yıl önce yakılan bu meşalenin her geçen yıl daha da fazla aydınlattığını söyledi. Tenis Federasyonu Başkanı Mesut Polat ise bu tip turnuvaların Türk sporcuların hedef büyütmelerine katkı sağlayıp, gelecekteki Türk tenis yıldızları için ışık olacağını kaydetti.

VERA İLE İPEK'TEN GÖSTERİ MAÇI
Turnuvanın bir numaralı seri başı Vera Zvonareva ile iki numaralı seri başı Patty Schnyder de tenisseverleri organizasyona davet ettiler. Öte yandan Rus Vera Zvonareva dün İpek Şenoğlu ile İstinye Park'ta yapılan mini kortta bir gösteri maçına çıktı. 25 yaşındaki Rus raket sempatikliği ile izleyenlerden yoğun ilgi gördü. Zvonareva'nın uluslararası tek bayanlarda 9, çift bayanlarda ise 5 şampiyonluğu bulunuyor.

İPEK GÖZ KAMAŞTIRDI HADİSE KONSER VERDİ
İstanbul Cup'ın açılış organizasyonunda, uluslararası tenis yıldızları kadar milli sporcumuz İpek Şenoğlu da göz kamaştırıcıydı. Açılış töreninde Türkiye'nin Eurosvision'daki temsilcisi Hadise de konser verdi. Seksi şarkıcıya katılımcıların ilgisi yoğun oldu.

BİZE ULAŞIN