Can Bartu'da ilk idman

Fenerbahçe, efsane Can Bartu'nun adı verilen Samandıra tesislerinde Honved hazırlıklarını sürdürdü. Koch, Boluspor maçında yenilen gol sebebiyle tüm takıma 30 şınav çektirdi

Boluspor karşısında aldığı 5 gollü galibiyetle beğeni toplayan Fenerbahçe, Honved maçı hazırlıklarına, önceki gün 'Can Bartu' adı verilen Samandıra tesislerinde devam etti. Saat 10:00'da başlayan çalışmada futbolcuları, Teknik Direktör Yardımcısı Koch'un tebriği ve cezası karşıladı. Koch, Daum'un yaptığı toplantının ardından takıma "Dün akşam kaç gol yedik" diye sordu. "1" cevabını alan Alman çalıştırıcı, tüm takıma ceza olarak 30 şınav çektirdi. Cezanın ardından tüm oyuncular düz koşu yaptı. Daha sonra dünkü maçın ilk 11'inde yer alan isimler masaj ve tedavi için salona geçti. Diğer futbolcular ise yaklaşık 2 saat daha Daum yönetiminde çalıştı.GÜIZA SÜRÜNDÜ!
Roland Koch, şınav cezasının yanı sıra, her gol için tüm takımı alkışlattı. İspanyol golcü Daniel Güiza, idmanda yorgunluktan adeta yerlerde sürünürken, sol baldırında ağrı hisseden Gökhan Gönül, çalışmayı yarıda bıraktı. Milli futbolcunun ciddi bir sorununun olmadığı açıklandı.
BİZE ULAŞIN