Hayata dönüş

Milyonların duası kabul oldu; 48 saat uyutulan Massa dün konuşmaya başladı. Hayati tehlikeyi atlatan pilotun kariyeri gözündeki hasara bağlı

Formula 1'de Macaristan Grand Prix'si sıralama turlarında kaza geçiren Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felippe Massa'dan beklenen iyi haber dün geldi. Macaristan'nın başkenti Budapeşte'deki Honved (Askeri) Hastenesi'nde 48 saat yoğun bakımda uyutulan Massa'nın uyandırıldığı, solunum cihazından çıkartıldığı, bilincinin yerinde olduğu açıklardı. Yetkililer, 28 yaşındaki pilotun kendisine sorulan sorulara cevap verebildiğini ifade ederek durumunun her dakika iyiye gittiğini bildirdiler.

HAMİLE EŞİ DE YANINA GELDİ
Doktor Robert Veres, "Ellerini ve ayaklarını oynatabiliyor. Sol gözünün ne kadar zarar gördüğü henüz belirlenemedi. Kariyerine devam edebilmesi için gözünün durumu çok önemli. Şansı çok yüksek" açıklamasını yaptı. Massa'nın durumu iyice düzelince Paris'te bir hastaneye aktarılacağı bildirildi. Bu arada Brezilyalı ünlü sporcunun hamile olan eşi Rafaela Massa ve ailesi de dün Macaristan'a ulaştı.
BİZE ULAŞIN