Süper Kupa'ya özel yönlendirme

Beşiktaş ile Fenerbahçe TFF Süper Kupa maçını izleyecek seyircilerin, stada gidiş-dönüş güzergahları belirlendi.

Beşiktaş ile Fenerbahçe futbol takımları arasında 2 Ağustos Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak TFF Süper Kupa maçını izleyecek seyircilerin, stada gidiş-dönüş güzergahları belirlendi.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, taraftarların izleyecekleri güzergahlar şöyle:

-Fenerbahçe seyircilerini taşıyacak İETT otobüsleri, Halkalı Toplu Konutlar tarafından stadyuma gelen yol güzergahından stadyuma kabul
edilecektir.
-Fenerbahçe seyircisini taşıyacak otobüsler, eski Salı Pazarı'ndan ve Yenibosna İETT aktarma terminalinden kalkacaktır.
-Beşiktaş seyircisini taşıyacak otobüsler Dolmabahçe ve 4. Levent İETT Garajı'ndan İETT otobüsleri stadyuma seyircileri taşıyacaktır.
-Otobüsler 16.30-20.00 saatleri arası devamlı olarak stadyuma ulaşımı sağlayacaktır. Her otobüste takımlarına ait sarı ve siyah renkli otopark kartı bulunacaktır.
-Otopark kartı olmayan araçlar, stadyum çevresi kontrol noktalarından içeri alınmayacaktır.
-Bilet kontrolleri ve otopark kartı kontrolü bağlantı yollarında özel güvenlik tarafından yapılacaktır. Otopark kartı almak isteyen biletli seyirciler kulüplerinden otopark kartlarını temin edebilirler.
-Aracıyla stada gelmek isteyen biletli Fenerbahçe seyircilerinin özellikle E-5 yolunu kullanarak ve Halkalı-İkitelli Toplu Konutlar rotasından Batı Tribün arkasındaki İSKİ Yolu'nu kullanarak stada ulaşması sağlanacaktır.
-Araçlı ve biletli Beşiktaş seyircileri ise genel olarak kullanılan Atatürk Olimpiyat Stadı TEM ve ISTOC bağlantı yolundan alınacak ve Doğu Tribünü sapağından tribünlere ulaşacaktır.
-Atatürk Olimpiyat Stadı kuzey tarafındaki metro inşaatından dolayı araç ve seyirci ulaşımı kapalıdır.
-Tüm Fenerbahçe ve Beşiktaşlı seyircilerin bu güzergahlardan stada gelmesi yönlendirme işaretleri ve ilanlara dikkat etmesi gerekmektedir. Seyirciler Süper Kupa'ya özel olarak hazırlanmış yönlendirmeleri takip ederek stada ulaşabilirler.

BİZE ULAŞIN