Transfer sinyali

Cuma 31.07.2009 11:48
Güncelleme: Cuma 31.07.2009 13:25
ABONE OL
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nden sarı - lacivertli taraftarlara "Büyük olmak için büyük düşünmek gerek" başlıklı yazıyla seslendi.

Fenerbahçe Dergisi'nin Ağustos sayısında,"Büyük olmak için büyük düşünmek gerek" başlıklı başyazısında Başkan Aziz Yıldırım, futbol takımında yaptıkları kan değişimi, yeni idare yapılanma , yeni teknik kadro ve yeni transferlerle birlikte yeni bir sezonun öncesine geldiklerini belirterek, "Koyduğumuz hedefler doğrultusunda, iyi ve faydalı olacağını inandığımız transferler gerçekleştirdik. Yeni yapılanma ve yeni transferleri sadece Fenerbahçe'nin bugününü kurtarmak için yapılmış hamleler olarak görmüyor, Fenerbahçe'nin geleceği için atılmış adımlar olarak da kabul ediyoruz. Şu da iyi bilinmelidir ki, Fenerbahçe'de her türlü transfer çalışması, takımın ihtiyaçları ve tüm yetkililerin ortak görüşü doğrultusunda yapılmaktadır.

"TRANSFER SİNYALİ" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

"HONVED TÜRK TOKATINI YEDİ" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

"SİHİRLİ DEĞNEK" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

İŞTE GÜNÜN TRANSFER BOMBALARI

LİGDE KİMLER GELDİ KİMLER GİTTİ

Türkiye'yi, Fenerbahçe'yi ve şartlarını yakından tanıyan tecrübeli Teknik Direktörümüz Sayın Daum, bilgisine ve çalışma disiplinine güvendiğimiz Sportif Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman ve oluşturduğumuz güçlü kadromuzla, hedeflediğimiz başarıları yakalayacağımıza yürekten inanıyoruz. Ancak transfer için hala vaktimizin olduğunu, istenmesi ve gerekli görülmesi halinde, Takımımıza yeni takviyeler yapabileceğimizi de buradan bildirmek istiyorum." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün hedeflerinin de her zaman büyük olduğunu söyleyen Aziz Yıldırım, "Büyük hedeflere de ancak büyük kadrolarla ulaşılabilir. Büyük olmak ve bunu sürdürmek için ilk şart da büyük düşünmektir. Bu göz ardı edilemez gerçekten hareketle, transferdeki ana düşüncemiz, koyduğumuz büyük hedeflere bizi taşıyacak büyük kadroların oluşturulması ve bu kadroların muhafaza edilmesidir.

Biz Fenerbahçe için bu yol haritasını çizdik ve bundan sonra da böyle davranacağız. Büyük olmak için büyük düşünme gerekliliği, Fenerbahçe'de sadece futbol takımının transferlerinde izlenen bir yöntem değil, Kulübün yapılanması, ekonomik olarak gelişmesi ve her türlü projesi için de vazgeçilmez bir düsturdur. Yani Fenerbahçe'de yapılan her türlü faaliyet, günübirlik politikalar doğrultusunda tabir-i caizse görüntüyü kurtarmak için değil, tüm Dünya'nın kabul ettiği büyüklüğü devam ettirmek ve tekrar tekrar hatırlatmak için yapılmaktadır." ifadelerini kullandı.