Yeni transferler nasıldı?

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 03.08.2009 ABONE OL
BİLİCA: Partneri Önder ile uyumsuzluğu sürüyor. İlk yarıda 3 pozisyonda rakibi arkasına kaçırdı. Güçlü fiziğiyle ikili mücadelelerde üstünlük sağladı.
DOS SANTOS: Roberto Carlos ile olan uyumu ne Deivid ne de dün gece Vederson ile yakalayabildi. Hücumda etkisizdi. Yine de rakibin ataklarında iyi adam kovaladı.
CRİSTİAN: Oyunu iyi okuyor ama Josico ve Maldonado sonrasında aranan kan mı? Top Fenerbahçe'deyken sorumluluk almak yerine ilk topu Emre'ye oynuyor.
ERHAN: Andre Santos karşısında maça iyi başladı. İlk yarıdaki diri görüntüsünü ikinci yarıya taşıyamadı. Bu görüntüsüyle ilk onbir oyuncusu olamaz.
FERRARİ: Cepheden gelen yüksek toplarda başarılı ama kanatlardan gelen ortalarda zorlandı. İkili mücadelelerde Serie A tecrübesiyle sınıfı geçti. İSMAİL: İlk yarıda iyi pas yapan Beşiktaş'ın kilit isimlerinden biriydi. İlk derbisinde soğukanlıydı ama büyük takımın hazırlık temposu onu yormuş. İkinci yarıda oyundan düştü.
FİNK: Beşiktaş'ın en iyi transferi. Çok koştuğu gibi akıllı da oynuyor ve ilk toplara iyi basıyor. Onun performansı Ernst'i rakip sahaya taşıdı.
NİHAT: Sezon başı hazırlık kampına katılmadığından hazır değil. Fazla kiloları var. İkinci yarıda girdiği oyunda birkaç pozisyonda egoist davrandı.
RIDVAN: Kendisi gibi Beşiktaş'ın yeni isimlerinden Erhan'ın yerine son 10 dakikada oynadı. Sürati dışında bir etkinlik gösteremedi; fikir de vermedi.

BUGÜN NELER OLDU