Bu kadroya güvenin

Beşiktaş'ta Denizli, "Transfer olmasa da bu kadro şampiyonluğu kazanabilecek tecrübe ve kaliteye sahip.. Bu ekibe Beşiktaş camiası ve taraftarı güvensin"dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Kupa'yı kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, "Fakat Beşiktaş camiası ve taraftarı bize güvensin" dedi. Mustafa Denizli, "Transfer olmasa da bu kadro şampiyonluğu kazanabilecek tecrübe ve kalitede. Herkes Beşiktaş takımına karşı ayrı bir motivasyonla sahaya çıkacaktır. Ancak biz bu yıl da şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız. Ben ekibime hep güvendim ve güveniyorum. Taraftar da bize inansın ve desteğine devam etsin" diye konuştu.

'HEPİNİZİN CANI SAĞOLSUN'
Denizli "Transfer lig başlayana kadar olacak mı?" sorusuna ise, "Bu konuda hep aynı şeyleri söylüyorum. Delgado sorunu çözülmeden Beşiktaş Kulübü olarak transfer yapamayız. Önce bu sorunu çözmeliyiz" yanıtını verdi. Bu arada Beşiktaş'ın hocası dünkü idman öncesi yaptığı toplantıda oyuncularına moral verici bir konuşma yaptı. Denizli'nin takıma, "Kupayı kazanmaktan çok oynadığınız futbol ve mücadele gücümüzün ne kadar olacağı beni daha çok ilgilendiriyordu. Maçın bazı bölümlerinde basit hatalar yaptık ve mağlubiyet bu basit hataların sonucunda geldi. Bu mağlubiyet iyi bir uyarı oldu. Moralinizi bozmanızı istemiyorum. Hepinizin canı sağ olsun" dediği öğrenildi. Öte yandan Beşiktaş'ın dün akşam yapılan idmanında sol ayağında ödem oluşan Yusuf katılmadı.

BİZE ULAŞIN