Rijkaard: Elano Blumer için yönetime teşekkür ederim

G.Saraylıları kulübe destek için GSMobile hat almaya davet eden Rijkaard, 'çok iyi futbolcu' diyerek övdüğü Elano'nun transferi için yönetime teşekkür etti

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 04.08.2009 ABONE OL
Elano transferiyle yüzü gülen Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik ekip ve kadroya katılan yeni yabancı oyuncularla birlikte GSMobile'in düzenlediği organizasyona katıldı. Hollandalı teknik adam Elano'nun çok iyi bir futbolcu olduğunu belirtti ve "Bu transferden dolayı yönetimi özellikle tebrik ediyorum. İyi bir takım kurduk. 'Transferi kapattık' diyemem. Elimize iyi fırsatlar geçerse değerlendirir, yeni isimleri kadromuza katarız" dedi. Takım olarak sahada ellerinden geleni yapacaklarını belirten Hollandalı teknik adam sözlerini şöyle tamamladı: "Taraftarımız şimdiye kadar bizi iyi destekledi. Bundan sonra da destekleyeceklerini umuyorum. GS Mobile alarak daha fazla katkıda bulunacaklarını düşünüyorum. Taraftarlarımız, GS Mobile kullanarak, bize destek olsunlar."

GS MOBİLE İLE ALO!
Galatasaray'ın yeni yabancıları Keita, Leo Franco ve Elano'ya GS Mobile hat armağan edildi. Kulübün resmi GSM hattı olan GS Mobile'ı, teknik direktör Frank Rijkaard, yardımcısı Johan Neeskens ve antrenörler Albert Roca Pujol, Carlos Cuadra da kullanacak.