Test zamanı

F.Bahçe, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme rövanş maçında bugün Honved ile kapışıyor.

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 06.08.2009 11:34 ABONE OL
Emre, Mehmet Topuz, Kazım, Carlos ve Semih İstanbul'da kaldı Yedek ağırlıklı kadro, lig öncesi Avrupa Ligi'nde sınav verecek.

F.Bahçe, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme rövanş maçında bugün Honved ile kapışıyor. İlk maçı 5-1 kazanarak büyük avantaj sağlayan F.Bahçe, sakatlıkları bulunan Roberto Carlos, Semih, Mehmet Topuz, Emre Belözoğlu ve Kazım'dan yoksun Budapeşte'ye gitti. Sakatlığı bulunmasına rağmen kafileyle Macaristan'a giden Gökhan Gönül de büyük ihtimalle kulübede oturacak. Daum, "Bu maç kadronun tümünün kaliteli olup olmadığını gösterecek" diyerek oyuncularına ne kadar güvendiğini gösterdi.

Kafilede yönetici yok

Gökhan'ın yerine Ali Bilgin, Emre'nin yerine Selçuk, Roberto Carlos'un yerine Vederson, Kazım'ın yerine ise Deivid forma giyecek. Dün Budapeşte'ye giden kafilede tek bir yöneticinin olmaması dikkat çekti. Kafile başkanlığını sportif direktör Aykut Kocaman yaptı.

Sarı-lacivertli kafileyi Budapeşte konsolosu Tülin Uras ve büyükelçilik yetkilileri karşıladı. Karşılamaya az sayıda taraftarın gelmemesi ise yağmura bağlandı. F.Bahçe dün akşam maçın oynanacağı statta son idmanı yaparak pusuya yattı.
BUGÜN NELER OLDU