"Bu kadro yeterli"

Rijkaard'ın yerine yardımcısı Neeskens maç sonrası konuştu: "Bu kadro beni tatmin ediyor. Bence artık transfere gerek yok. Herkesin performansı çok iyiydi."

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 07.08.2009 ABONE OL
G.Saray'da teknik direktör Rijkaard'ın yerine dün gece maç sonrası yardımcısı Johan Neeskens, konuştu. Neeskens, "Bu kadro yeterli. Bana göre transfere artık gerek yok" dedi. Neeskens, "Takımın performansı çok iyiydi. Yapabildiğimiz kadar çok gol atmaya çalıştık ve bunu da başardık. Bütün takımın performansından mutluyuz. Bütün bir hafta boyunca bu uyumu yakalamak için çalıştık. Geniş kadro bizim için problem olmayacaktır. Bütün büyük takımın kadrosu böyledir ama sadece 11 tanesi oynayabilir. Bütün bir sezona baktığımız zaman onlara ihtiyacımız olacaktır" diye konuştu.

KEİTA NEDEN ÇIKTI?
"Keita'nın neden oyundan çıktı?" sorusuna ise Neeskens, "Onun zaten 45 dakikada çıkacağını önceden kararlaştırmıştık. Önümüzde bir lig maçı var. Riske etmek istemedik" yanıtını verdi.

ELANO HAYRAN KALDI
G.Saray'ın flaş transferi Elano dün yeni takımını tribünden izledi. Her gol sonrası büyük bir coşku yaşayan Brezilyalı futbolcu takım arkadaşlarını ayakta alkışladı. Takımı çok başarılı bulduğunu belirten Elano'nun Florya'da bir ev tuttuğu, ailesi bugün İstanbul'a geleceği için de çok mutlu olduğu öğrenildi.

AYDIN-NONDA 3'ER 3'ER
G.Saray'ın genç yıldızı Aydın sahanın en başarılı isimlerinden biriydi. Genç futbolcu, üç asist yaparak yıldızlaştı. Bu arada satışı gündemde olan Nonda da 3 gol attı. Nonda maç sonrası, "Burada kalacağım. Bir yere gitmiyorum" dedi

BUGÜN NELER OLDU