Sezona iyi başladık

Dizar, son şampiyon Beşiktaş ile 1-1 berabere kalarak, lige iyi başladıklarını söyledi.

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 08.08.2009 14:37 ABONE OL
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, son şampiyon Beşiktaş ile 1-1 berabere kalarak, lige iyi başladıklarını söyledi.

Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, sezonu Beşiktaş gibi güçlü bir rakip karşısında açmanın kendileri için sıkıntı yarattığını vurgulayarak, ''Beşiktaş geride kalan sezonun iki kupalı şampiyonu. Biz ne kadar güçlü bir takıma karşı oynayacağımızı biliyorduk ve buna göre hazırlıklarımızı yaptık. Haddimizi de bilerek oynadık. Çok iyi bir futbol ortaya çıkmasa bile, sezona iyi başladığımızı düşünüyorum'' diye konuştu.

Beşiktaş karşısında bazı önemli oyuncularının sakatlıkları nedeniyle oynayamadıklarını hatırlatan Kamil Dizar, ilerleyen haftalarda çok daha başarılı maçlar çıkaracaklarını kaydetti.

''İBRAHİM'İ BU SEZON İZLEYİN''

Kamil Dizar, Beşiktaş karşısında kendilerine 1 puanı getiren golü atan İbrahim Akın'ı övdü. İbrahim'in çok başarılı bir sezon geçireceğini ifade eden Dizar, ''Bu yıl çok farklı bir İbrahim olacak. Çok iyi hazırlandı. Kendisini şaşkınlıkla izliyorum. Çok farklı bir sezon geçirecek. Hedefleri büyük. İbrahim'i bu sezon izleyin. Hak ettiği yerlere gelmek, milli takımda oynamak istiyor'' diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU