Üretken değildik!

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Zaman zaman iyi oynadık son vuruşlarda beceriksizdik. Pozisyonlar var ama üretken değildik" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Yıllardır beklediğimiz ama ya kaybettiğimiz ya da berabere kaldığımız bir rakibe karşı oynadık. Zaman zaman iyi oynadık, son vuruşlarda beceriksizdik. Pozisyonlar var ama üretken değildik" dedi. Denizli şunları söyledi: "Belki 2-3 hafta, biraz sıkıntılı dönem yaşayabiliriz. Futbolcuları kullanmamız açısından sıkıntı olur. Her geçen zamanda lige adapte olmamız gerekiyor. Unvanları korumamız lazım. Hedef takım olduğumuzu biliyoruz. Bütün takımlar bizi yenmek, en azından yenilmemek için oynuyor. Geçen yılki görüntümüzü devam ettirmek istiyorsak, ilave yapmamız lazım. Zannediyorum ligin 4. veya 5. haftasında bunu yakalarız."

TÜRK OYUNCU OLACAK
Denizli, kadro içinde arayışta olmaları ve eksiklerini tamamlamaları yönündeki çalışmalarla ilgili soruyu ise "Yabancı oyuncu kontenjanı dolu olduğuna göre, bu şans düşük. Başka formül düşünüyorum. Hem takım içinde hem de transfer yönünde formüller düşünüyoruz. Birkaç gün içinde netlik kazanır. Türk pasaportu taşıyan bir oyuncu olabilir" diye konuştu. Beşiktaş'ın hocası Nihat için de, "İki hafta sonra hazır hale gelir. Ben ona şans vermeye devam edeceğim" dedi.

BİZE ULAŞIN