Bayrağına kavuştu

FIFA'nın yaptığı yeni düzenlemeyle Türk Milli Takım formasını giymeye hak kazanan Önder Turacı "Milli forma hep hayalimdi. Ukrayna maçı için yapılan davet bana gurur verdi" dedi

Pazar 09.08.2009
ABONE OL
AMilli Takımımız'ın bu çarşamba Ukrayna ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna çağrılan Önder Turacı, bu davetten gurur duyduğunu, amacının Fenerbahçe'de 11'in değişmez oyuncusu haline gelip tekrar tekrar Milli Takım'a çağrılmak olduğunu söyledi. Kulübün sitesine konuşan tecrübeli savunmacı, "Milli formayı giymek her Türk futbolcusunun hayalidir. Uzun bir aradan sonra bu şansı yeniden yakaladığım için gerçekten çok mutluyum. Benim öncelikli amacım, Fenerbahçe'de 11'in değişmez oyuncularından biri olup, tekrar tekrar Milli Takım'a çağrılmak. Çünkü, F.Bahçe'deki başarımın Milli Takım'a, Milli Takım'daki başarımın da F.Bahçe'ye yansıyacağını düşünüyorum" dedi.

HEDEF İYİ BAŞLANGIÇ
Takım olarak konsantrasyonlarını, Denizlispor maçına verdiklerini belirten Önder, "Tek düşüncemiz, Denizli'de lige iyi bir başlangıç yapmak üzerine. İyi başlarsak gerisinin de geleceğini düşünüyoruz. Denizlispor maçı, başlangıç olarak çok önemli. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve bunun da karşılığın almaya başlayacağız" şeklinde konuştu.