Emre özel uçakla!

Dün gece kız kardeşinin düğünü için izin alan Emre Belözoğlu törenden sonra Denizli deplasmanına tuttuğu özel uçakla gitti

Pazar 09.08.2009
Son Güncelleme: Pazar 09.08.2009
ABONE OL
Sezonu deplasmanda Denizlispor maçıyla açacak Fenerbahçe'de 11'de oynaması beklenen Emre Belözoğlu Denizli'ye özel uçakla gitti. Kız kardeşinin düğününe katılmak için izin alan Emre dün akşam törene katılırken, sarı-lacivertli kafile Denizli'ye hareket etti. Yıldız oyuncu ise törenden sonra tuttuğu özel uçakla Denizli'ye giderek kafilenin konakladığı otele ulaştı. Fenerbahçe'de sakatlıkları nedeniyle Honved deplasmanına götürülmeyen Emre dışında Gökhan Gönül, Mehmet Topuz ve Kazım da dün takımla Denizli'ye gitti.Gökhan, Emre ve Kazım'ın sakatlıklarının geçtiği ve Denizli'de 11'de yer alacakları öğrenildi. Henüz hazır olmayan Mehmet Topuz'un ise oynayıp oynamayacağı kararının maç saatinde verileceği bildirildi. Daum maça sağ tarafta Kazım'la başlayıp Topuz'u ikinci yarıda sahaya sürecek.

TÜRBÜLANS KORKUTTU
Bu arada dün Fenerbahçe'nin yolculuğunda korku dolu anlar yaşandı. Uçak Denizli'ye inerken yaşanan türbülans kafilede büyük paniğe neden oldu. Futbolcular uçak yere inince rahat bir nefes aldı.