'3 puanı söküp çıkardık'

Trabzonspor'un yeni hocası Broos ilk maçında galip geldikleri için mutlu olduğunu söylerken, "3 puanı buradan söküp çıkardık" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 09.08.2009 ABONE OL
Trabzonspor'un başında sezonun ilk resmi maçında galibiyetle tanışan teknik direktör Hugo Broos, "3 puanı buradan söküp çıkardık" dedi. Oyuncularının sergiledikleri performansla kendisinin üzerindeki zorluğu tamamen aldıklarını söyleyen Broos, "Topu kimi anlarda o kadar iyi işlettik ki, Sivasspor topun peşinden koşmak zorunda kaldı. Sorun yaşadığımız anlar da vardı. Özellikle konsantrasyon sorunu yaşadık. Sonuçta buradan 3 puanı deyim yerindeyse söküp çıkardık" ifadelerini kullandı. Broos bir soru üzerine sol kanatta sorun yaşandığını kabul edip Gabric transferinin bu sebeple yapıldığını dile getirdi.

TOULOUSE YAKIN TAKİPTE
Trabzonspor'un maksimum performansına ne zaman ulaşacağının sorulması üzerine ise Broos, "Toulouse maçlarından önce maksimum düzeye takım halinde ulaşmayı umuyorum" dedi. Bu arada Trabzonspor'un Avrupa Ligi play-off'unda eşleştiği Fransız ekibi Toulouse'un sportif direktörü Ali Rachedi, bordo-mavili ekibi Sivas'ta takip etti ve bol bol not tuttu.

BUGÜN NELER OLDU