Bu golü çok attım

Sivas'ta füzesiyle galibiyeti getiren Ceyhun, "İdmanlarda kaleyi gördüğüm yerden şutlar çekiyorum. Sivas'taki golümün benzerlerini çok attım" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 10.08.2009 ABONE OL
Trabzonspor'un Sivas'tan galibiyetle dönmesi, bu şehirde oynadığı maçlarda ilk kez gol atıp puan kazanması, bordo-mavili camiada sevinç yaratırken galibiyeti getiren gollerin sahipleri Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam ikilisi SABAH'a konuştu. Selçuk, "Geçen sezon da Ankaraspor karşısında takımımın ligdeki ilk golünü atmıştım. Sivas önünde geleneği sürdürdüm. İyi bir hava yakaladık. Hocamızın isteklerini uygulamaya çalışıyoruz. Bunu tam anlamıyla yaptığımızda bizi kimse tutamaz" dedi. 2-1 kazanılan Sivas maçında yarım saat oynayan ama oyunun gidişatını değiştiren, bir şutu direkten dönen ve bir de güzel gol kaydeden Ceyhun ise şunları kaydetti: "İki mutluluğu birlikte yaşadım. Hem Milli Takım'a çağrıldım hem de takımımı galibiyete taşıdım. Maç öncesi anneme verdiğim gol sözümü de tuttum. Şut atmayı seviyorum. İdmanlarda sürekli kaleyi görünce şut çekerek çalışıyorum. Buna benzer çok gol attım. Her defasında daha sert vurmaya çalışıyorum. Bu sezon çok iyi ve başarılı bir Ceyhun izlettireceğim."

AY-YILDIZ MORALİ
Ukrayna ile oynanacak özel milli maç için Fatih Terim'in kadroya aldığı tek Trabzonsporlu olan Ceyhun, "Milli Takım'a çağrılmam büyük moral oldu. Şimdi orada da görev alırsam, elimden geleni yapacağım" dedi.

BUGÜN NELER OLDU