Risk korkuttu

Yıldırım Demirören, camiada büyük tepkiye neden olan Yıldıray Baştürk'ün transferinde frene bastı. Beşiktaş Başkanı, listesine yeniden Gaziantepspor'un 10 numarası Rodrigo Tabata'yı aldı

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, büyük tepkiye neden olan Yıldıray Baştürk'ün transferinde geri adım attı. Sakatlıklardan yakasını bir türlü kurtaramayan ve geçen sezon Stuttgart forması altında sadece 4 lig maçında (bir tanesi 90 dakika) görev yapan 31 yaşındaki futbolcunun alınmasının büyük risk olduğu yönündeki eleştirilere kulak veren başkan Demirören, frene bastı. As kadroda düşünülmediği için Stuttgart'ın satışına gönüllü olduğu 31 yaşındaki 10 numaranın, sağlık raporlarını isteten ancak bu sırada menajerinin teminat mektubu istemesiyle iyice kafası karışan Demirören'in, böyle bir riske girmek istemediği, "Sağlık durumu hakkında net bilgi edinmeden adım atmayalım. Yanlış bir transferin telafisi olmaz" dediği öğrenildi.

ROTA YENİDEN TABATA
Siyah-beyazlı başkan, transfer döneminin başında gündeme gelen Rodrigo Tabata için de yeniden düğmeye bastı. Demirören'in Gaziantepspor'un 10 numarası için tüm şartları zorlayacağı ve kırmızı-siyahlı yöneticilerle pazarlık masasına oturacağı ifade edildi.
Öte yandan Yıldıray'ın alınmasına tepki gösterenler ise, sakatlıklarla başı belada olan 31 yaşındaki bir futbolcuya verilecek paranın sokağa atılacağı görüşünde.

BİZE ULAŞIN