Tobias kalıyor

Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Sezgin, sakatlıktan kurtulamayan Linderoth ile yollarına devam edeceklerini açıklarken, Aurelio ile ilgilenmediklerini kaydetti

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, sakatlıktan bir türlü kurtulamayan İsveçli futbolcu Tobias Linderoth'un bir ay içerisinde takıma katılacağını ve kesinlikle göndermeyi düşünmediklerini açıkladı. Transfer listesinde olan Manisaspor'lu Ufuk Ceylan ve Sezer Öztürk için son tekliflerini yaptıklarını belirten Adnan Sezgin, Real Betis'te oynayan Mehmet Aurelio'nun ise gündemlerinde olmadığını söyledi. İsveçli ön liberonun başarılı bir ameliyat geçirdiğini kaydeden Sezgin, "Linderoth çok şanssız bir futbolcu. Eski sakatlığı ile ilgili bir sıkıntısı yok. Bu kez menisküs ameliyatı oldu. Bu futbolcuyu göndereceğimiz yolundaki iddialar doğru değil. Sağlam bir Linderoth'a her zaman Galatasaray'ın ihtiyacı var. Bir ay içinde takıma katılacak" diye konuştu. Sezer ve Ufuk için yaptıkları teklifi Manisaspor'un beğenmediğini vurgulayan Sezgin, "Bu iki futbolcunun transferi için görüşmeler durdu. Yaptığımız teklifin üstünde yeni bir teklif yapmayı düşünmüyoruz" derken, eski Fenerbahçeli Mehmet Aurelio'nun kesinlikle gündemlerinde olmadığını ifade etti.

HOCA İSTESİN YETER!
Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de, transfer çalışmaları ile ilgili olarak, "Bizim elimizde bazı alternatifler var. Hocamız uygun gördüğü ve onay verdiği takdirde, bir transfer daha yapacağız. Kendisiyle henüz bir araya gelemedik. Gaziantepspor karşılaşmasından sonra umuyorum ki bu fırsatı bulacağız" açıklamasını yaptı.

DOKTOR HAYATA DÖNDÜRDÜ
Abdul Kader Keita, sarıkırmızılı forma ile çıktığı ilk lig maçında yürekleri ağza getirdi. 40. dakikada Julio Cesar ile çarpışan ve bir anda yerde kalan Fildişi Sahilli oyuncu, dili soluk borusunu tıkayınca yerde kıvranmaya başladı. Talihsiz olaya, hemen G.Saray Kulübü Doktoru Murat Çevik müdahale etti. Soğukkanlı doktorun çabalarıyla kendine gelen Kader Keita, bir süre sonra ayağa kalktı ve oyuna devam etti.

BİZE ULAŞIN