2010'da sil baştan

Beşiktaş Başkanı Demirören, yeni yıldaki kongrede mevcut yönetimden üç kişi tutacak. Yeni yönetime Kıvanç Oktay, Ethem Sancak, Cengiz Zülfikaroğlu, Mete Düren gibi isimler girecek

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 11.08.2009 ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 2010'daki Olağan Genel Kurul'da mevcut yönetim kurulunda radikal değişikliklere gidecek. Siyah-beyazlıların yılın hemen başında düzenleyeceği Genel Kurul'da başkanlığa aday olacağını açıklayan Demirören, bugünkü yönetimin % 90'ını tasfiye etmeye hazırlanıyor. Yıldırım Demirören'in mevcut yönetim kurulundan en fazla üç isimle yola devam edeceği öğrenilirken, 2010'daki listeye girmesi beklenen isimler arasında Ethem Sancak, Kıvanç Oktay, Cengiz Zülfikaroğlu, Mete Düren ve Serhat Soysal'ın adları geçiyor. Kongre yaklaştıkça bu isimlerin netleşeceği öğrenildi. Yıldırım Demirören dışında, yönetim kurulundan daha önce istifa eden Celal Kolot da yaklaşık 10 ay kadar önce "2010'da ben de aday olacağım" demişti.

KARTAL, ANTALYA STARTINI VERDİ
Beşiktaş, hafta sonunu izinli geçirdikten sonra Antalyaspor startını dün verdi. Milli takımlarda bulunan Yusuf, Nihat, Rüştü, İsmail, Holosko, Tello, Sivok ve Necip idmana katılmadı. Ekrem Dağ, İbrahim Toraman ile yeni transfer Onur Bayramoğlu da ayrı çalıştı. Kartal, pazartesi günü seyircisiz maçta Antalyaspor'u ağırlayacak.