Bu kez çok mutlu

İlk döneminde takımdan hep şikayetçi olan ve transfer isteyen Daum, bu kez geniş bir kadroya sahip olması ve transferde üst düzey performans sergilenmesi nedeniyle mutlu günler geçiriyor

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 11.08.2009 ABONE OL
Fenerbahçe'deki ilk döneminde başta kaleci Volkan Demirel olmak üzere sürekli futbolcuların yetersizliğinden şikayet eden ve yönetimden transfer isteyen Christoph Daum, ikinci görev süresine başladığı günden bu yana, tam tersi bir görüntü sergiliyor. Volkan'ı her zaman 1 numarası olarak gösteren, Güiza, Emre, Semih, Alex, Roberto Carlos gibi isimlere daima övgüler yağdıran Alman teknik adam, kadrosundan duyduğu memnuniyeti de yönetime teşekkür ederek dile getiriyor. Medyayla ilişki konusunda da Kanarya'ya ikinci gelişinde çok iyi bir performans sergileyen Christoph Daum, basın mensuplarıyla sohbetlerinde acil transfere ihtiyacı olmadığını söyleyerek, kendisini eskiden tanıyanları oldukça şaşırtıyor.

YÖNETİM İLE UYUM İÇİNDE
Kulüp içinde, Daum'un transfer istemediğine yönelik sözlerinin tamamen samimi olduğu ifade edilirken,
tecrübeli çalıştırıcının her fırsatta "İlk dönemime oranla kadroda bireysel yetenek olarak çok iyi oyunculara sahibiz" dediği de belirtiliyor. Yönetim kanadında ise Daum'un gözdesi şüphesiz Aziz Yıldırım.. Başkan hem tesis hem de transferler açısından onun gönlünü almış durumda. Ayrıca Cristian ve Andre Santos transferlerinde başrol oynayan Ali Koç ve Cihan Kamer, Alman çalıştırıcının saygı duyduğu diğer isimler. Daum için camiada "Hocanın yönetimle uyumlu birlikteliği devam ederse, başarı çok daha erken gelecektir" yorumları yapılıyor.

BUGÜN NELER OLDU