Bobo kriz yarattı

Beşiktaş'ta Brezilyalı golcüyü teknik direktör Denizli takımda istemiyor. Yönetim ise, "Şampiyonlukta büyük payı var. Sonra onu çok ararız" diyerek satılmasına karşı çıkıyor

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 12.08.2009 ABONE OL
Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, yönetim ile teknik direktör Mustafa Denizli arasında krize neden oldu. Yeni sezon öncesi özellikle Yunan kulüplerinin gözdesi haline gelen ve transferi uzun süre gündemi meşgul eden yıldız futbolcu için Mustafa Denizli, "Elimde yeteri kadar golcü var. Eğer Delgado'yu gönderemiyorsak Bobo'yu kiralık veya satılık olarak verelim. Yabancı kontenjanını boşaltıp, kaliteli bir 10 numara alalım" raporu verdi. Ancak bu görüşe karşı çıkan yönetimin, "Bobo geçen yıl şampiyonluğa en çok katkı sağlayan isimlerden biri. Sonra onu çok ararız" diyerek oyuncunun satılmasına karşı çıktığı öğrenildi.

'TRANSFERDE GELİŞME YOK'
Bu arada dünkü idmanda transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Denizli, "Herhangi bir gelişme yok. Olursa yönetim gereken açıklamayı yapar" dedi. Tecrübeli çalıştırıcı, ligin ilk haftasında alınan sonuçların normal olup olmadığı sorusuna ise "Çok normal" yanıtını verdi.