Üç yıldız daha

Lige fırtına gibi giren Trabzonspor'da yönetici İhsan Alioğlu, Yattara ve Gökhan Ünal'ın düzeldiğini belirtti ve yeni transfer Gabriç'le birlikte "Üç yıldız daha kazandık" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Çarşamba 12.08.2009 ABONE OL
Trabzonspor, yenilgi yüzü görmediği hazırlık sınavlarının ardından lige iyi başlamanın keyfini yaşıyor. Sivas'ı deviren bordo-mavililer, gözünü Diyarbakırspor maçına çevirdi. Dünkü idmana milli takım kamplarında bulunan oyuncular katılmazken, gribal enfeksiyon geçiren Gökhan Ünal, Alanzinho ve Selçuk İnan da çalışmadaki yerlerini alamadılar.

"ÜÇ KULVARDA DA İDDİALIYIZ"
Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, hastalanan oyuncuların tedavi altına alındığını kaydetti. Yeni transfer Drago Gabriç'in takıma hemen uyum sağladığını belirten Alioğlu, "Yattara hızla iyileşiyor. Birkaç gün içinde topla buluşur. En geç iki hafta sonra da sahada olur. Transferine uzun süre uğraştığımız Gabriç'in performansından çok memnunuz. Hırvatistan'dan hazır olarak geldi. Gökhan Ünal'ın da katılımıyla hocamız Hugo Broos üç yeni isim kazanacak" dedi. Yine de transfer defterini kapamadıklarını vurgulayan bordo-mavili yönetici, "İddialı takımlarda transfer asla bitmez. Eksik görüldüğü zaman ihtiyaçlarımızı gidereceğiz. Bu kadroyla Avrupa'ya, lige ve Türkiye Kupası'ya kendimizi hazır hissediyoruz" diye konuştu.