"İyi skor istiyoruz"

Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, Diyarbakırspor maçını iyi futbol ve iyi skorla sonuçlandırmak istediklerini söyledi.

Perşembe 13.08.2009 00:00
ABONE OL
Alioğlu, bu sezon için gerek kulüp başkanı Sadri Şener, gerekse kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu tarafından iddialı olduklarını ifade ettiklerini belirtti.

Trabzonspor'un, bütün maçlara galibiyet hedefiyle çıkan bir takım olduğunu ifade eden Alioğlu, ''Taraftarımız önünde bu yılın ilk maçını oynama heyecanı içindeyiz. Diyarbakırspor maçını iyi futbol ve iyi skorla sonuçlandırmak istiyoruz. Kendimize güveniyoruz'' diye konuştu.

ZAFER VE YATTARA YOK

İhsan Alioğlu, sakatlıkları bulunan Zafer Yelen ve İbrahima Yattara'nın Diyarbakırspor maçında takımdaki yerlerini alamayacağını söyledi.

Gökhan Ünal'ın sakatlığının düzeldiğini, ancak hastalığa dayalı idmanlara çıkamadığını belirten Alioğlu, ''İdmanlara bu akşam çıkmaya başlayacak. Tıbben maça kadar bir sorunu olmaz, ancak antrenman eksikliği var. Hocanın kanaatine kalır. Kararı teknik heyet verir'' diye konuştu.

Alioğlu, gribal enfeksiyon geçiren Alanzinho ve Selçuk'un, dün antrenmanlara başladığını ve bu oyuncular konusunda bir olumsuzluğun şu an için bulunmadığını bildirdi.