Transfere devam

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, lig şampiyonluğunu çok istediklerini söyledi ve "Gabriç ile transferi bitirmedik. Hocamız istesin, devamı gelir" diye konuştu

Perşembe 13.08.2009
ABONE OL
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, dün bordo-mavili takımın idmanında sahaya indi, teknik heyet ve futbolcularla teker teker ilgilendi. Sakatlığını atlatan İbrahima Yattara ile şakalaşan Şener, medya mensuplarına önemli açıklamalar yaptı. Bordo-mavili başkan, bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmayı, ligde de şampiyonluğu çok istediklerini söyledi. Playoff'taki rakipleri Toulouse'u değerlendiren Şener, "Fransız takımı ne çok iyi ne de çok kötü... Ama biz çok iyi bir ekibiz. Avni Aker'deki ilk maçta Toulouse'u yenmekten başka düşüncemiz yok" dedi.

BROOS İSTESİN YETER!
En son kadrolarına kattıkları Hırvat Gabriç'ten memnun olduğunu dile getiren Şener, "Trabzonspor'da transfer 12 ay boyunca devam eder. Transfer bitti, kapıyı kapattık diye bir şey söz konusu olmaz. Bunun kararını Hugo Broos verir. Hocamız isterse, devamı gelir" diyerek transfere açık kapı bıraktı. Ç.Rize-Fenerbahçe maçı ile açılışı yapılan Rizespor Stadı'na davet edilmediği için gitmediğini kaydeden Trabzonspor Başkanı, "Rize'deki açılışı yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bizzat görüşmeye çalışacağım" diye konuştu. Şener, yapılması düşünülen Trabzonspor'un yeni stadı için harekete geçtiklerini gösterdi.