G.Saray rekor kırdı

  1. Haberler
  2. Spor
Cuma 14.08.2009 15:29 ABONE OL
İnternette rating ölçümlendirmelerinde saygınlığı bilinen ve verileri kabul gören Alexa.com, ülke kategorisinde Türkiye'nin ilk 100 sitesi arasında Galatasaray Spor Kulübü İnternet Sitesi'ni gösterdi.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan habere göre Türkiye'den sadece galatasaray.org'un bir kulüp sitesi olarak girdiği listede, site 86. sırada yer aldığı ifade edilerek, tüm dünya spor > futbol alt kategorisinde ise 17. sırada yer aldığı kaydedildi.

Tüm dünya sıralamasında da Galatasaray'ın, Manchester United, Liverpool, Real Madrid, Arsenal ve Inter gibi kulüplerin ardından 6. kulüp sitesi olduğu dile getirildi.

Ayrıca galatasaray.org bu yaz transfer edilen Elano Blumer'ın transfer haberiyle, sitenin ziyaretçi sayısı rekorunu de egale etmişti. Transferin açıklandığı 30 Temmuz Perşembe günü galatasaray.org, 628.144 kez ziyaret edilerek, 2002'den beri en çok ziyaret edilen gün rakamına ulaştı. 26 Ağustos 2008'de yapılan Milan Baros transferinde Galatasaray.org, 594.000 kez ziyaret edilmişti.

Öte yandan açıklamada Galatasaray.org'u sıralamalarda üstlere taşıyan ve kendi rekorlarını da egale etmesini sağlayan tüm taraftar ve ziyaretçilere teşekkür edildi.

BUGÜN NELER OLDU