Guti bomba çıktı!

İspanyol medyası "Rijkaard, Guti'yi Galatasaray'a istiyor" manşetiyle ortalığı ayağa kaldırdı. Galatasaray, Real Madrid'in 2. kaptanı için "Transfer listemizde yok" dedi

Cumartesi 15.08.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 15.08.2009
ABONE OL
Leo Franco, Keita ve Elano transferiyle Avrupa'da büyük ses getiren Galatasaray'a bir başka büyük yıldızın geleceği iddiası bu kez İspanyol medyasından geldi. Real Madrid'in orta sahadaki yıldızı ve kulübün efsane isimlerinden Guti'yi Rijkaard'ın istediğini manşetine taşıyan El Mundo ve Marca gazeteleri, 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncunun takımdan ayrılmak istemediğini okuyucularına duyurdular.

BÜYÜK YANKI YAPTI
İspanya'da "Guti, G.Saray gidiyor" manşeti büyük yankı bulurken, haber; Marca gazetesinin internet sitesinde en çok okunan 4. haberi oldu ve 400 okuyucu transfer hakkında yorumda bulundu. Madrid'de bu gelişmeler yaşanırken; Galatasaray cephesinden gelen yanıt kısa oldu: "Guti transfer listemizde yok". Sarı- kırmızılı yönetimin, yabancı oyuncu transferinde arayışlarının sürdüğü ancak Kaka'nın Real Madrid'e transferi sonrasında ilk onbirde oynama şansı kalmayan Guti'nin kesinlikle gündeme gelmediği ifade edildi. Raul'la birlikte kaptanlığı üstlenen Guti'nin kulübünde kalması bekleniyor.