Sion biletleri satışta

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 15.08.2009 11:50 ABONE OL
Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda İsviçre'nin FC Sion takımıyla 20 Ağustos Perşembe günü deplasmanda oynayacağı ilk maçın biletleri satışa çıkarıldı.

Cenevre Stadı'nda TSİ 21.30'da başlayacak maçta Fenerbahçe Kulübü için ayrılan biletleri Türkiye'de yaşayan taraftarlar, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Kombine Kart Satış Merkezi'nden temin edebilecek.

Bilet fiyatı 40 İsviçre Frangı olarak belirlenirken, bilet almak isteyen taraftarlar pasaport ve seyahat bilgilerini beraberinde getirecek.

Fenerbahçe Kulübü, bilet ücretinin İsviçre Frangı olarak ödenmesini taraftarlarından rica ederken, ayrıca, İsviçre ve Avrupa'nın diğer kentlerinde yaşayan taraftarların da Cenevre'de, La Praille, Manor ve Globus alışveriş merkezleri ile posta ofisleri ve tren istasyonlarından bilet temin edebileceklerini, maç günü saat 16.00'dan itibaren stat gişelerinden bilet satışının başlanacağını duyurdu.

FC Sion'un, maçın oynanacağı 30 bin kişilik Cenevre Stadı'nda, bu karşılaşma için Fenerbahçe Kulübü'ne 9 bin adet bilet ayırdığı açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU