Hassas çocuklar Elano ve Gabriç

Galatasaray ve Trabzonspor'un iki yeni transferi, maç günü bağırsak enfeksiyonu nedeniyle son anda kadrodan çıkartıldı. Elano ve Gabriç'e kulüp dışında yediklerine, içtiklerine dikkat etmeleri öğütlendi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 17.08.2009 ABONE OL
Galatasaray ve Trabzonspor'un iki yeni transferini ilk kez izlemek için tribünleri dolduran taraftarlar, Elano ve Gabriç'in rahatsızlanarak kadrodan çıkartıldıkları haberiyle hayal kırıklığına uğradılar. İşte iki yıldızı vuran rahatsızlık ve Cumartesi günü yaşananlar: Brezilya Milli Takımı'nın Estonya ile oynadığı maçta 50 dakika forma giyen ve Denizlispor karşılaşmasında en az 45 dakika görev yapması beklenen Galatasaraylı Elano, maça 8 saat kala kadrodan çıkartıldı. Elano'nun midesini üşüttüğü ve ishale bağlı su kaybından dolayı halsiz düştüğü açıklandı.

YEMEKLER AĞIR GELDİ!
Trabzonspor'un Diyarbakırspor maçı kadrosunda adı ilk 11'e yazılan Hırvat yıldız Gabriç, Avni Aker'e ısınmaya çıktı ama kısa bir süre sonra karnındaki sancılardan şikayetçi olup, sahayı terketti. Gabriç'te bağırsak enfeksiyonu belirlendi. Türk futboluyla yeni tanışan iki yıldız aynı gün benzer şikayetle maç kadrosundan çıkartılırken, iki oyuncunun da yedikleri yemeklerden ya da içtikleri sudan dolayı rahatsızlandıkları ifade edildi. Elano ve Gabriç'in kulüp tesisleri dışında yedikleri yemeklerden dolayı bağırsak enfeksiyonuna yakalandıkları sanılırken, iki takımın da yabancı oyuncularını çeşme suyu içmemeleri konusunda ilk günden uyardıkları kaydedildi.


BUGÜN NELER OLDU