Elano müjdesi

Galatasaray, FC Levadia Talinn karşılaşması hazırlık çalışmalarını bir günlük aradan sonra Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Galatasaray, FC Tallinn maçı hazırlıklarına bir günlük aradan sonra başlarken, Sarı-kırmızılılarda yeni transfer Elano sevinci yaşandı. Brezilyalı yıldız ilk kez takımla birlikte çalıştı. Teknik direktör Frank Rijkaard ile yardımcıları Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ve Carlos Cuadrat yönetiminde, saat 10.30'de başlayan basına ve taraftara kapalı sabah antrenmanı, ısınma egzersizleriyle başladı.

Antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldı. Elano Blumer bu antrenmanın
tümünde takımla birlikte çalıştırıldı. Omzundaki ağrısı nedeniyle tedavisi süren Arda Turan antrenmanın teknik kısmına sağlık ekibinin kontrolünde katıldı.

Serkan Çalık ve Tobias Linderoth salonda ve sahada kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde takımdan ayrı olarak çalıştırıldı. Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı. Galatasaray, çalışmalarını bu akşamüstü saat 18.00'de basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek.
BİZE ULAŞIN