Sercan'da dev kapışma

Adnan Sezgin'in Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı'yla yemek yediği dedikoduları üzerine, F.Bahçe Sercan Yıldırım için yeniden düğmeye basmaya hazırlanıyor

Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım, İstanbul kulüplerinin hayallerini süslemeye devam ediyor. Fenerbahçe, geçen sezondan beri Sercan'ı kadrosuna katabilmek için yoğun çaba sarf ederken, golcü yıldız için şimdi de Galatasaray'ın temaslarını artırdığı belirtildi. Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Eskişehirspor-Bursaspor maçını, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile izlediği, ikilinin maçın ardından yemek yedikleri öğrenildi. Bursaspor'un, Sercan'ı "geri çevrilemeyecek miktarda para" dışında satmayı düşünmediği, bu nedenle para artı oyuncu önerilerine sıcak bakmadığı kaydedildi.

YAZICI İLE GÖRÜŞME
Galatasaray'ın ise Sercan'a karşılık Bursaspor'a para artı birkaç futbolcu önerisinde bulunduğu, yeşil- beyazlı yönetimin ise bu öneriye olumsuz yanıt verdiği öne sürülüyor. Sarı-kırmızılı takımın bu hamlesinin ardından Fenerbahçe'nin Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile yeniden temasa geçtiği, iki kulübün yöneticilerinin önümüzdeki günlerde Sercan'ın transferi konusunda görüşecekleri bildirildi. Öte yandan Sercan'ın dünkü Bursaspor idmanına sakatlık gerekçesiyle çıkmaması dikkat çekti.

BİZE ULAŞIN