Bobo Gençlerbirliği maçında yok

MR'ı çekilen Bobo'nun Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giyemeyeceğini belirtildi.

Çarşamba 19.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 19.08.2009 17:23
ABONE OL
Turkcell Süper Lig'in 3. haftasında 22 Ağustos Cumartesi günü Gençlerbirliği'ne konuk olacak olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. MR'ı çekilen Bobo'nun Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giyemeyeceğini söyledi.

BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Teknik Direktör Mustafa Denizli ve teknik ekip yönetiminde yapılan antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Antrenmana İspanya'da bulunan Delgado, tedavileri süren Bobo, Yusuf Şimşek, izinli olan Onur Bayramoğlu ve bağırsak enfeksiyonu geçiren Sivok katılmadı. Yusuf Şimşek ile İbrahim Toraman ise salonda çalıştılar.

Mustafa Denizli yönetiminde yapılan idman takım halinde koşularla başladı. Kondisyon çalışmalarının ardından 5'e 2 pasla devam etti. Antrenman, yarım sahada yapılan taktik maçla tamamladı.
Siyah - beyazlı kulübün doktoru Devrim Urgun, MR'ı çekilen Bobo'nun Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giyemeyeceğini söyledi.

BEŞİKTAŞ ANKARA'YA ERKEN GİDİYOR

Bu arada Beşiktaş, Gençlerbirliği maçı için Ankara'ya erken gidiyor. Siyah - beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre kafilenin yarın sabah saatlerinde karayolu ile Ankara'ya giderek hazırlıklarına burada devam edeceği belirtildi.