'Eylül'ü bekleyin'

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Nihat Kahveci, her geçen gün güçlendiğini belirterek, "3-4 maç sonra herkesin görmek istediği Nihat sahada olacak" diye konuştu

Antalyaspor maçında Beşiktaş formasıyla sekiz yıl aradan sonra ilk kez İnönü Stadı'nda sahaya çıkan ve bir de asist yapan Nihat Kahveci taraftara mesaj gönderdi. Kondisyonunun her geçen gün daha da arttığını belirten milli futbolcu, "Yaşadığım sakatlık nedeniyle çok uzun süre sahalardan ayrı kaldım. Bu nedenle tam anlamıyla hazırım diyemem. İstediğim seviyeye gelmem için 3-4 maça daha ihtiyacım var. Ondan sonra eski Nihat sahalara geri dönecek" dedi. Antalyaspor maçıyla hem moralinin düzeldiğini, hem de özgüveninin artığını kaydeden Nihat Kahveci, "Beşiktaş'a geldiğimden bu yana en uzun süre oynadığım maçtı. Her geçen gün güçlendiğimi hissetmek güzel bir duygu. İnanıyorum ki, Eylül ayında herkesin görmek istediği Nihat'ı sahalara yansıtacağım" şeklinde konuştu.

DENİZLİ'DEN DESTEK
Teknik direktör Mustafa Denizli ise, Nihat ile ilgili olarak, "Onu eleştirenler oluyor. Ama kimse merak etmesin, Gençlerbirliği maçından sonra performansını ikiye katlayacaktır.


BİZE ULAŞIN