İlk hedefimiz Toulouse'u geçmek

Avrupa Ligi'nde Fransız ekibini eleyerek gruplara kalmayı hedefleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Broos, 'Taraftarımızı sevindireceğiz' dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, bordo-mavili takımda kısa vadedeki hedeflerinin Toulouse'u eleyip UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak olduğunu söyledi. Belçikalı teknik adam. Trabzonspor Dergisi'nde yer alan röportajında sözlerine şöyle devam etti: "Toulouse'u elememiz lazım. Orta vadede ise Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin üzerinde bir derece elde etmek, hem ülke içinde hem ülke dışında taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz." Uzun vadedeki hedefinin ise bir yıllık olan sözleşmesini daha fazla uzatabilecek bir başarı sağlamak olduğunu kaydeden Broos, "Buradaki koşulları gördükten sonra uzun müddet Trabzon'da çalışmak istiyorum'' diye konuştu.

BELÇİKA'NIN ÖNÜNDESİNİZ
Broos: "Belçika'da, buradaki imkanlarla kıyaslayabileceğimiz tek takım Standard Liege. Türkiye, profesyonellik anlamında Belçika'dan çok daha ileride. Ailemin de Trabzon'a gelmiş olmasıyla çok daha rahatladım."

BİZE ULAŞIN