Sercan Yıldırım'da fark oldukça azaldı

Galatasaray 3 milyon Euro ile birlikte Aykut, Volkan, M.Güven ve Yaser'i veriyor. Bursa 4 milyon Euro ile 4 futbolcudan birinin yerine Aydın veya Nonda'yı istiyor

Keita ve Elano gibi dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katan Galatasaray, yurt içinden de önemli bir isme imza attırmak üzere. Sarı-kırmızılıların Sercan Yıldırım transferi için Bursaspor'la yaptığı görüşmelerde büyük aşama kaydettiği ve aradaki farkın azaldığı öğrenildi. Galatasaray, Bursaspor'a son olarak 3 milyon Euro ile birlikte Aykut, Volkan, Mehmet Güven ve Yaser'i önerdi. Bursaspor ise 4 milyon Euro bonservis bedelinin yanı sıra bu 4 futbolcudan birinin yerine Aydın Yılmaz ya da Shabani Nonda'nın kendilerine verilmesini istedi. Bu öneri üzerine önce Rijkaard'la bir toplantı yapan yönetim, "Aydın ya da Nonda'dan birini verebilir miyiz" konusunu teknik ekiple tartıştı. Rijkaard'ın yönetime, her iki oyuncunun da performansından memnun olduğunu ilettiği, ancak Sercan gibi önemli bir isim için fedakarlıkta bulunulabileceğini ifade ettiği bildirildi.

SEZER ÖZTÜRK: GELMİYORUM
Aydın ve Nonda'dan memnun olduğunu belirten, ancak son sözü yönetime bırakan Hollandalı teknik adamın, Sercan transferinin gerçekleşmesini çok istediği de gelen haberler arasında. Yönetimin, Rijkaard'dan alınan onay üzerine Bursa kanadı ile tekrar masaya oturacağı ve hafta sonuna kadar bu transferi sonlandıracağı iddia edildi. Galatasaray'ın özellikle bonservis bedelinin 3 milyon Euro'da kalması için direteceği kaydedildi. Öte yandan Galatasaray'ın 2 aydır gündeminde olan Manisasporlu Sezer Öztürk, en sonunda patladı. Sarı-kırmızılılara verdiği sürenin dün dolduğunu ifade eden Sezer "Başka kanallardan aldığım haberlere göre, benden vazgeçmişler. Verdikleri sözü tutmadılar. Bu saatten sonra kulübümle uzlaşma yoluna gideceğim. Burada olmaktan rahatsız değilim" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN