Abesle iştigal

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Milli Takımlar Sorumlusu Terim'in görevini bırakması durumunda onun yerine geçeceği söylentilerine bu sözle tepki gösterdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in görevini bırakması durumunda onun yerine geçeceği, Ersun Yanal'ın da siyah-beyazlı takıma geleceği yönündeki söylentilere sert tepki gösterdi. Dünkü idman sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Denizli, bu konuyla ilgili bir soruya, "Bu abesle iştigalin en açık örneğidir" karşılığını verdi. Beşiktaş'ta mutlu olduğunu belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Bir komplo teorisi ve senaryo bile değildir. Kimse merak etmesin, ne Fatih bırakır ne de ben. Buna cevap bile verilmez. Bu söylentinin mantığı nedir, anlamış değilim. Fatih orayı hak ediyor. O giderse, ben Beşiktaş'ın başında olmasam bile bunu düşünmem" diye konuştu. Takımın durumu hakkında da açıklamalar yapan Denizli, şu anda yüzde 70'lerde olduklarını ifade ederek, "1 ay sonra istediğimiz noktaya geleceğiz. Takımda 3-4 genç oyuncu var. Onlardan da yararlanacağım. Şu an sakat olan Batuhan da geldiğinde kadromuz 26'ya çıkacak. İlerleyen süreçte bu 22'ye iner ama kim kalır şu an için belli olmaz" dedi. Kurt hoca, geçen sezon fazla şans vermediği Erkan'ı takımda tutmasıyla ilgili olarak ise, "Bu kadronun içinde tutuyorsak, süs bitkisi olarak tutmuyoruz. Zamanı geldiğinde herkes katkı sağlayacak" şeklinde konuştu.

DELGADO HAFTAYA GELİYOR
Denizli, İspanya'da tedavisi süren Delgado ile de görüştüğünü belirterek şöyle konuştu: "4-5 gün daha oradaki tedavisi sürecek. Önümüzdeki hafta sonu İstanbul'a gelecek.Deneyimli hoca, milli maç arasında İran'ın İstiklal takımıyla İstanbul'da hazırlık maçı oynamayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

"

BİZE ULAŞIN