Bünyamin Gezer kızakta!

Ligde 3. hafta maçlarının hakemleri açıklanırken sürpriz bir atama dikkat çekti. Sarvan'ın, Arda'ya verdiği kart için uyardığı Bünyamin Gezer, 59 maç sonra 4. hakem olarak atand

SüperLig'de üçüncü hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Ligin birinci haftasında oynanan Gaziantep maçının son dakikalarında Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan'ın oyundan alınırken sahayı terk ettiği yeri beğenmeyerek tartışılan bir sarı kart gösteren hakem Bünyamin Gezer'in Pazartesi oynanacak D.Bakır- F.Bahçe maçında dördüncü hakem olarak görev yapacak olması dikkat çekti. Bu durum, 2007 yılından beri; yani 59 maç sonra ilk defa dördüncü hakem olarak görev alacak olan Bünyamin Gezer'e "Ceza verildi" şeklinde yorumlandı. MHK Başkanı Oğuz Sarvan, olayın üzerine Bünyamin Gezer'in hareketini gereksiz bulmuş ve kendisine de uyarıda bulunmuştu. Diğer hakemler ise şöyle:
CUMARTESİ 21:00:G.Birliği- Beşiktaş: Koray Gençerler, Bursa-A.Gücü: Özgür Yankaya, İstanbul BŞBEskişehir: Aytekin Durmaz.
PAZAR 21:00:G.Saray-Kayseri: Halis Özkahya, Manisa- Trabzon: Özgüç Türkalp, G.Antep-Ankara: Süleyman Abay, Antalya-Kasımpaşa: Hakan Özkan.
PAZARTESİ 21.00: D.Bakır- F.Bahçe: Suat Arslanboğa... Denizli-Sivas maçının, Sivas'ın Avrupa Kupası sınavı nedeniyle 2 Eylül'e ertelendiği bildirildi.BİZE ULAŞIN