En güzel futbolu oynayacağız

Sivas'ın hocası Uygun, "Elimizden geldiği kadar izleyenlere en güzel şekilde futbol izlettirmek istiyoruz" dedi. Uygun, yeni transferi Bouazza'ya şans vermeyi düşündüğünü de ifade etti

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Avrupa Ligi play-off turu ilk raundunda yarın Shakhtar Donetsk ile yapacakları maçta ellerinden geldiği kadar izleyenlere en güzel biçimde futbol izlettirmek istediklerini söyledi. Yaptıkları transferle birlikte ve sakatları düzeldiğinde gerçek Sivasspor'u sevenlerinin desteğiyle onlara izlettireceklerini belirten Uygun, yeni transferleri Hamuer Bouazza'nın 3 günden beri idmanlara çıktığını, bu maçta Bouazza'ya mutlaka şans vereceğini de ifade ederek, ''Bunun ilk 11'mi, yoksa sonra mı olacağına yarın sabahki (bugün) idmandan sonra karar vereceğim'' diye konuştu. Bouazza ile 2 artı 1 olmak üzere 3 yıllık anlaşma yaptıklarını belirten Uygun, "Transferlerimiz sürecektir. En yakın zamanda büyük bir ihtimalle 2 transfer daha yapıp tamamıyla transferi kapatmış ve kendi işine odaklanmış bir takım durumuna gelmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

HER MAÇTA GOL YEDİ
SİVASSPOR bu sezon Süper Lig'de 2 kez, Avrupa Kupaları'nda 2 kez olmak üzere toplam 4 resmi maç yaptı. Sivasspor bu 4 maçın hepsinde de kalesinde gol gördü. Süper Lig'de oynadığı 2 maçta 5 gol, Avrupa Kupaları'nda oynadığı 2 maçta 6 gol yiyen Sivasspor (toplam 4 maçta 11 gol yedi), rakiplerine 4 gol atabildi.

BİZE ULAŞIN