G.Saray'ı istiyorum

Bursaspor'un genç yeteneği, "Birçok takımın transfer listesindeyim ama ben G.Saray'ı tercih ediyorum. Çünkü orada Rijkaard var. Onun gibi dünya çapında bir hocanın takımında oynamayı kim istemez" ifadesini kullandı

Yerli transfer piyasasının en flaş ismi olan ve başta G.Saray olmak üzere F.Bahçe ile Beşiktaş'ın da gündeminde yer alan Bursasporlu Sercan Yıldırım, samimi açıklamalarda bulundu. G.Saray'ın transfer etmek için büyük çaba harcadığı ve son olarak Bursaspor'a 3 milyon euro+dört futbolcu önerdiği yıldız oyuncu, ilk kez açık ve net bir şekilde "G.Saray'da oynamak istiyorum" dedi. Fotomaç aracılığıyla gönlündeki takımı kamuoyuna duyuran 19 yaşındaki golcü, G.Saray'ı tercih etmesinde Frank Rijkaard faktörünün büyük rol oynadığını söyledi.

Hollandalı teknik adamla çalışmaktan gurur duyacağını belirten Sercan "Onun gibi dünya çapında bir hocanın takımında oynamayı kim istemez" dedi. Her şeye rağmen G.Saray'ın Bursaspor'la anlaşması gerektiğini vurgulayan Sercan "Transferim olmazsa da sorun değil, çünkü ben Bursa'da mutluyum" diye konuştu. Bu arada Bursaspor ile G.Saray arasındaki pazarlığın sürdüğü ve tarafların anlaşmak üzere olduğu belirtildi. G.Saray, Sercan için 3 milyon euro ile kaleci Aykut, Mehmet Güven, Alparslan ve Yaser'i önermişti.

BİZE ULAŞIN