Semih ve Lugano bugün 11'de

Fenerbahçe ile tekrar nikah tazeleyen Uruguaylı Lugano bugün sahaya ilk 11'de çıkacak Teknik direktör Daum, yokluğunda Alex'in görevini ise Semih'e verecek

Fenerbahçe, Sion maçı için dün Cenevre'ye gitti. Sarı lacivertli ekipte Cenevre'ye götürülen 20 kişilik takım kadrosuna, sözleşmesi uzatılan Lugano da dahil edilirken, kırmızı kart cezalısı Bilica, sakatlıkları bulunan Alex, Mehmet Topuz ve Özer alınmadı. Kafilede yer alan oyuncular şunlar: Volkan Demirel, Volkan Babacan, Fehmi Mert Günok, Lugano, Önder, Bekir, Roberto Carlos, Vederson, Gökhan, Cristian, Emre, Selçuk, Deniz, Ali, Dos Santos, Deivid, Kazım, Uğur, Güiza, Semih. Son çalışmasını dün akşam yapan Kanarya'da Daum'un Alex'in yokluğunda bu kez Semih'e şans vermesi bekleniyor. Son Sivas maçında Alex'in sakatlığı sonrası oyuna aldığı Deivid'e övgüler yağdıran Daum'un bu gece Brezilyalı yıldızla değil Semih'le başlayacağı bildirildi. Daum'un defanstaki güvencesi de Lugano olacak. Bu futbolcunun transferi bittiği için çok mutlu olan Alman teknik adam, Uruguaylı'yı 11'e koydu.

FENERBAHÇE FAVORİDİR!..
SİON Sportif Direktörü Frederic Chassot, bu geceki karşılaşmada Fenerbahçe'yi favori gösterdi, ancak futbolda her şeyin olabileceğini söyledi. Chassot, Alex ve Bilica'nın sakatlığı nedeniyle kadroda yer almamasına ilişkin, "Fenerbahçe çok büyük bir takım, çok büyük oyuncuları var. Onların eksikliğini hissetmeyeceklerdir" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN