Deniz de gitti

Fenerbahçe'de Roberto Carlos ve Alex'ten sonra Deniz'in de sahada adalesi attı. Bu üç futbolcunun da darbe almaksızın sakatlanması hayretle karşılandı

Honved maçında R.Carlos, Sivas karşılaşmasında Alex. Bu iki futbolcu da rakibin hiç müdahalesi olmadan, sol arka adalelerinden sakatlanmıştı. Bu ikiliye dün Sion karşısında Deniz Barış da katıldı. Teknik Direktör Daum'un defansta Lugano'nun yanında görev verdiği tecrübeli futbolcu 25. dakikada topla buluştuğunda bir anda sekmeye başladı. Sol arka adalesini tutan Deniz, kenara alındı ve 28'de yerine Önder girdi.

"SANKİ BIÇAK SAPLANDI"
Fenerbahçe'de üç futbolcunun üst üste, sakatlanması merak uyandırdı. Maçtan sonra konuşan Deniz Barış, "Topla oynarken bir anda adalemde acı hissettim. Sanki bıçak saplandı. Şu anda kesin bir şey söylemem zor, bugün MR çekilecek"şeklinde konuştu. Christoph Daum da 25 yıllık kariyerinde ilk kez böyle bir olayla karşılaştığını belirterek "Bunun birçok sebebi olabilir. Futbolcuların yeterli sıvı almamaları, sıcaklık hatta dişteki apse bile adaleye yansımış olabilir" dedi.

BİZE ULAŞIN