Fenerbahçe dişçi koltuğuna oturuyor

Adale sakatlığının bir nedeninin de dişteki apse olduğunu ifade eden Daum, "Yeni bir kan testi yaptıktan sonra takımın dişlerini de kontrol ettireceğiz" dedi

Honved maçında Roberto Carlos, Sivas maçında Alex de Souza ve Sion deplasmanında Deniz Barış sol arka adalesinden sakatlandı. Üst üste aynı yerde meydana gelen sakatlıklar sonrası, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer ve Ertuğrul Karanlık'la bir toplantı yaptı. Sakatlıkların nedeninin araştırılmasını isteyen Daum, tüm oyunculara yeni bir kan testi yapılmasını istedi.

SON KURBAN DEİVİD Mİ?
Alman teknik adam, Sion maçı sonrası yaptığı açıklamada ise, "Oyuncuların yeterli sıvı almamaları, aşırı yüklenme ya da dişteki apse nedeniyle adale sakatlığı olabilir" demişti. Daum'un kan testinin yanı sıra, tüm oyuncuların dişlerinin kontrolden geçirilmesini de istediği öğrenildi. Öte yandan Sion maçında sakatlanan Deniz ve Deivid'in dün MR'ları çekildi. Adalesinde sakatlığı bulunan Deivid'in Diyarbakır'a götürülmeyeceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN