Lincoln şaşırdı

Galatasaray'ın sürekli sorun çıkarttığı için sözleşmesini feshettiği Brezilyalı oyuncu Cassio Lincoln, kişisel İnternet sitesinde yayınladığı haberlerle Sarı-kırmızılı taraftarları şaşırtmaya devam ediyor.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Ali Sami Yen Stadı'nda Estonya Şampiyonu Levadia Tallinn'i 5-0 yenmesi Sarı-kırmızılı taraftarları büyük sevince boğdu. Ancak ne var ki bu zafere sevinen ve bu sevinciyle Galatasaray taraftarlar şaşkınlığa uğratan bir kişi daha vardı. Bu kişi, Galatasaray'a geldiği günden beri eleştirilerin hedefi olan, gerek performansı gerek disiplinsiz tavırlarıyla dikkat çeken Brezilyalı oyuncu Lincoln'den başkası değildi. Galatasaray'ın kampa gelmediği için
sözleşmesini feshettiği Lincoln, kişisel İnternet sitesinde Galatasaray'ın Tallinn karşısında aldığı galibiyeti ilginç yorumlar ve fotoğraflarla ziyaretçileriyle paylaştı.

Brezilyalı futbolcunun www.lincolnofficial.com adlı kişisel internet sitesinde, Galatasaray'ın galibiyetinden övgüyle bahsetmesi ve haberde Sarı-kırmızılı formayı giydiği döneme ait bir fotoğraf kullanması dikkat çekti. Galatasaray taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Lincoln'ün bu davranışı Sarı-kırmızılıları yeniden şaşırtırken, taraftarlar bu harekete bir anlam veremediler.
BİZE ULAŞIN