Trabzonspor moral arıyor

Turkcell Süper Lig'in 3. haftasında deplasmanda Manisaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor moral arıyor.

Sahasında üst üste aldığı şok yenilgilerle yıkılan Trabzonspor, deplasmanda karşılaşacağı Manisaspor'u yenerek moral bulmak istiyor. Diyarbakırspor ve Toulouse maçlarında alığı mağlubiyetlerle şok olan Trabzonspor'da sıkı yönetim ilan edilirken, yönetim ve teknik heyet Manisaspor maçını takımın toparlanması adına önemli bir fırsat olarak görüyor.

Arka arkaya kaybedilen iki önemli maçın ardından kaybolan özgüveni yerine getirmek için deplasmanda oynayacakları Manisaspor maçını önemini futbolcularıyla paylaşan Broos, yeniden toparlanmaları için Manisaspor maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi. Sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini oyuncularına aktaran Belçikalı teknik adam herkesin daha çok sorumluluk alması gerektiğini belirtti.

Kaybetmeye tahammülleri olmadığını, bu dönemi aşacak güçte olduklarını ifade eden Broos, Manisaspor maçında oyuncularından kalitelerini göstermelerini istedi. Diyarbakırspor ve Toulouse mağlubiyetlerinin ardından kendini Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine kapatan Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, üst üste alınan mağlubiyetin nedenlerine araştırırken bir taraftan da eksiklerin giderilmesi için çözüm yolları arıyor.

Kurmaylarıyla birlikte toplantılar yapan deneyimli teknik adam bir şokta Manisaspor karşısında yaşamamak için oyuncularıyla da kısa görüşmeler yaparak onları dinlemeye çalışıyor.

BİZE ULAŞIN