Volkan Yaman Eskişehir yolunda

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray'dan Volkan Yaman'ın Eskişehirspor'a gelmek istediğini söyledi. Volkan'ın Eskişehirspor'a gitmesi durumunda Galatasaray, Caner Erkin transferi konusunda önemli bir engeli aşmış olacak.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ile Galatasaray AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Volkan konusunda görüştüğünü belirten Çalımbay, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na yaptığı açıklamada, "Bu konuda anlaşma yapıldığını duyduk, ama henüz kesin konuşamayız. Belki detaylar konuşuluyordur. Volkan'la İstanbul'da görüştüm. Eskişehirspor'a gelmeyi çok istiyor" dedi.

Takımının üç haftada ortaya koyduğu performanstan ve alınan sonuçlardan genel olarak memnun olduğunu ifade eden Çalımbay, "Tek sıkıntı çok pozisyon bulmamıza karşın bunları gole dönüştüremiyor olmamız" dedi.

Batuhan Karadeniz'i hâla istediklerini, ancak şu ana kadar Beşiktaş'ın bu konuda esnek olmadığını dile getiren Çalımbay, Yıldıray Baştürk konusunda ise "Yıldıray'la görüştük ancak kendisinin standartları çok yüksek. Beşiktaş da devreye girdi" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN